faq-img
Головна - Про компанію «Маленька Соня»

Про компанію «Маленька Соня»

about-img

Компанія Маленька Соня - український виробник постільної білизни для новонароджених та аксесуарів. В асортименті існує вже близько 30 колекцій постільної білизни різноманітних стилів і забарвлень. Жодна з колекцій не повторює іншу, кожна створює свою особливу атмосферу казки і передає малюкові мамине тепло. Постільні комплекти в ліжечко об'єднують в собі поєднання різних відтінків бавовняних тканин, прикрашені 3D вишивками і вишитими написами. Деякі колекції  деякі виконані в європейському стилі, а деякі просто вражають своєю урочистістю, і в той же час ніжністю поєднання мережива і тканини.

Гармонійно доповнюють набори стильні аксесуари: кишені на ліжечко, змінні постільні комплекти, конверти на виписку і ін. Особливу увагу варто звернути на ексклюзивне постільна білизна в ліжечко ручної роботи. Комплект такого рівня вміло підкреслює індивідуальність і вишуканий смак батьків немовляти.

Удосконалюючи продукцію, розвиваючись в умовах потреб сучасного ринку, компанія створює неповторні шедеври з турботою і безмежною любов'ю до немовлятам, до майбутніх мам, до материнства. Найперший комплект постільної білизни був пошитий для власної дитини, тому з моменту заснування компанії Маленька Соня, значущим і символічним, став вислів «Пошито мамою - зроблено з любов'ю».

Комплекти в ліжечко ТМ Маленька Соня виготовлені з натуральних тканин і містять гіпоалергенних бавовняний наповнювач ecotton, матеріали відповідають стандарту Oеko-тex-Standard100. Вся продукція сертифікована.