faq-img
Головна - Оплата і доставка

Оплата і доставка

deliver-img

Оплата

Оплату можна провести в будь-який день. Замовлення, прийняті протягом дня будуть відвантажені на наступний робочий день, за умови наявності на складі.

- Оплата на карту або безготівковий розрахунок. Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер і, уточнивши всі деталі замовлення, вишле реквізити для оплати в sms-повідомленні або на e-mail.

- Накладений платіж. Оплата при отриманні можлива тільки після внесення передоплати в розмірі 200-300 грн, в залежності від суми замовлення. (На жаль, це вимушений захід - мінімальна застава, у разі, якщо покупець не забере замовлення протягом 7 днів,  посилка автоматично повертається відправнику, тому що за умовами Нової пошти, термін зберігання після 7 днів платний.) Решту суми - Ви оплачуєте при отриманні. При цьому додатково компанією Нова Пошта стягується комісія в розмірі 2% +20 грн від суми післяоплати.

Доставка

Замовлення відправляємо Новою Поштою по всій Україні. Доставку оплачує клієнт. Для оптових клієнтів працюють з нами за контрактом за умови великих замовлень, надаємо вигідні умови доставки.

- Нова Пошта. Доставка замовлення здійснюється в будь-який населений пункт України, де є представництво компанії «Нова Пошта» При отриманні необхідно мати документи, що підтверджують Вашу особу. Розрахунок вартості доставки формується виходячи з наступних параметрів: габарити, вага, оціночна вартість, місце призначення. Доставку оплачує одержувач при отриманні. Увага! Обов'язково, при отриманні, в присутності представника Нової Пошти, необхідно перевірити комплектацію вантажу, наявність дефектів і пошкоджень. У разі виявлення невідповідностей скласти акт-претензію. Вантаж страхується відповідно його вартості, тому в разі пошкоджень або втрати автоперевізник компенсує його вартість повністю. Якщо з яких-небудь причин доставка Новою Поштою Вам незручна, повідомте про це менеджеру, ми розглянемо Ваш випадок індивідуально.