Головна - Baby Chic - КОМПЛЕКТИ - СТАНДАРТНА КРОВАТКА

СТАНДАРТНА КРОВАТКА

filter-logo Фильтровать

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Набір в ліжечко для новонародженого 

Турбота про комфорт дитини - один із головних приорітетів молодих батьків. і оскільки більшість часу перші місяці життя немовля проводить уві сні, варто приділити особливу увагу облаштуванню спального місця малюка.

Останнім часом стали особливо популярні набори (комплекти) в дитяче ліжечко для новонародженого, що складаються з декількох предметів.

Ми пропонуємо великий асортимент наборів, до складу яких входять: 

  1. Ковдра
  2. Підковдра на блискавці
  3. Простирадло на резинці
  4. Захисні бортики з окремих частин
  5. Анатомічна подушка в деяких комплектах

Всі елементи набору в дитяче ліжечко ідуть в одному колірному рішенні та стилі. У нашому інтернет-магазині “Маленька Соня” вы зможете купити набір в дитяче ліжечко для новонародженого  і додатково замовити балдахін. Ми також рекомендуємо відразу купити змінний комплект постільної білизни для малюка. 

Комплекти в ліжечко від українського виробника

Компанія “Маленькая Соня” є українським виробником наборів у ліжечко, постільної білизни і різноманітних аксесуарів для новонароджених. Наша основна мета - комфорт ваших малюків, а досягти його можливо шляхом використання найкращих матеріалів та постійного вдосконалення процесу виробництва. Чому варто купити комплект для новонародженого саме у нас?

  1. Ні для кого не секрет, що шкіра дитини дуже ніжна. Для того, щоб виключити ймовірність появи попрілостей та алергій, при пошитті комплектів для дитячого ліжечка ми використовуємо виключно натуральні тканини на основі бавовни.
  2. Ми знаємо, як важливо новоспеченим мамам облаштувати колиску для новоспеченого малюка. Наша колекція налічує близько 30 варіантів для хлопчиків, дівчаток та унісекс.
  3. В каталозі ви можете знайти додаткові аксесуари та доукомплектувати набір за власним бажанням. Оскільки, ми є виробником і на сайті відображена повність вся колекція, вам не важко буде знайти додатковий виріб в колірній гамі основного комплекту. Якщо ви защнаєте труднощів у пошуку, наші менеджери з радістю допоможуть підібрати балдахін, змінні комплекти, кокони, декоративні подушки тощо.