Головна - Baby Chic - ПЛЕДИ І КОНВЕРТИ - ПЛЕДЫ-КОНВЕРТЫ З КОВДРОЮ

ПЛЕДЫ-КОНВЕРТЫ З КОВДРОЮ

filter-logo Фильтровать

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Плед-конверт

Плед-конверт - універсальна річ, що використовується як верхній одяг при виписці немовляти з пологового будинку або при прогулянках на свіжому повітрі, як місце для сну, як звичайна дитяча ковдра або килимок для повятряних ванн.

Залежно від сезону року розрізняють демісезонні, зимові або літні пледи-конверти. Це позбавить батьків від пошуку утеплювальних підстібок і створить комфортність у спекотну погоду, завдяки чудовій здатності тканин пропускати повітря.

Наші пледи-конверти універсальні - зі з'ємним утеплювачем. Найважливішим є екологічність і натуральність матеріалів, які використовуються, особливо зсередини конверту, оскільки вони безпосередньо контактують зі шкірою малюка. Тканини гіпоалергенні та зносостійкі, а шви внутрішньої сторони виробу - м'які та приховані.

Додаткові аксесуари

Як доповнення до пледу-конверту, можливо придбати пелюшку-вкладиш з мереживом.

Пледи-конверти з різними малюнками і принтами зроблять виписку вашого малюка більш яскравішою і урочистішою. М'яка і ніжна ковдра ще не один місяць знадобиться під час сну і прогулянок. ЇЇ можна покласти у візочок і вкривати малюка у ліжечку.