ПЛЕДИ-КОНВЕРТИ ПОПЛІН

filter-logo Фильтровать

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Плед-конверт з рюшем

Плед-конверт - універсальна річ, що використовується як верхній одяг при виписці немовляти з пологового будинку або при прогулянках на свіжому повітрі, як місце для сну, як звичайна дитяча ковдра або килимок для повятряних ванн.

Залежно від сезону року розрізняють демісезонні, зимові або літні пледи-конверти. Це позбавить батьків від пошуку утеплювальних підстібок і створить комфортність у спекотну погоду, завдяки чудовій здатності тканин пропускати повітря.

 Найважливішим є екологічність і натуральність матеріалів, які використовуються, особливо зсередини конверту, оскільки вони безпосередньо контактують зі шкірою малюка. Тканини гіпоалергенні та зносостійкі, а шви внутрішньої сторони виробу - м'які та приховані.

Головною відмінністю цієї моделі є рюші, які обрамляють конверт по периметру, надаючи йому більш урочистий вигляд. Дитячий конверт-покривало з попліну фіксується за допомогою широкого пояса з великим бантом.

Додаткові аксесуари

Як доповнення до пледу-конверту, можливо придбати пелюшку-вкладиш з мереживом.

Пледи-конверти з різними малюнками і принтами зроблять виписку вашого малюка більш яскравішою і урочистішою. М'яка і ніжна ковдра ще не один місяць знадобиться під час сну і прогулянок. ЇЇ можна покласти у візочок і вкривати малюка у ліжечку.