КОКОНИ

filter-logo Фильтровать

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Дитячі кокони для новонароджених

В наші дні на просторах Інтернету можна знайти безліч аксесуарів і предметів дитячої спальні, які роблять життя молодої матусі легше. Одним із них є гніздечко кокон для новонароджених.

Чому варто купити кокон для малюка?

Хороший сон - це запорука правильного розвитку дитини ії його міцного здоров'я. До того ж, кожна мама мріє, щоб її карапуз солодко спав і ніщо не заважало б йому насолоджуватися перебуванням у світі мрій. Допомогти з цим завданням може якраз кокон для дитини у якого є цілий ряд переваг.

Поліпшення сну

Кокон для дитини створює обмежений простір, який схожий на тепле середовище утробу матері. завдяки цьому забезпечується спокійніший сон - про це свідчать численні відгуки в Інтернеті.

Функціональність

Купити кокон в ліжечко для малюка - відмінне рішення, адже він може служити не тільки колискою для малюка, але також місцем для неспання, ігор, годівлі і не тільки.

Широкий асортимент

На ринку представлений великий вибір коконів - органічні, гіпоалергенні, гніздечка, кокони-матраци і т.д. Нові батьки мають можливість вибрати кокон не тільки за смаком, що підходить в загальний інтер'єр дитячої, але також по кишені.

Портативність

Кокон гніздо для новонароджених легкий і займає небагото місця, тому його можна брати з собою в поїздки, подорожі при необхвдності. Дитячі кокони для немовлят хороші тим, що їх легко встановити і використовувати в дорозі. Також важливо те, що подібне спальне місце дозволяє дитині відчувати комфорт та спокій навіть у незвичному середовищі.

Безпечність

Немовлятам до 12 місяців рекомендується спати на спині, щоб запобігти синдрому раптової дитячої сметрі (СРДС). Кокон для новонароджених обмежує простір для дитини, відповідно малюк не зможе самостійно перевернутись на животик.

Спільний нічний сон з малюком трохи полегшує життя молодої матері, оскільки ій не потрібно вставати для нічного  годування. Тим не менш, фахівці в галузі охорони здоров'я, не рекомендують спати разом з дитиною, оскільки уві сні ви можете їй зашкодити. Існує навіть таке поняття, як “заспати” немовля. З коконом такої проблеми не буде, оскільки він створює обмежене від батьків спальне місце для немовля всередині вашого ліжка.

Кокон-гніздечко для новонародженого в магазині “Маленька Соня”

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент коконів для дітей, які можуть використовувати у якості спального місця, гніздечка для неспання і не тільки. Всі вироби виготовлені з високоякісних дихаючих матеріалів. У каталозі представлені моделі для хлопчиків, дівчаток, а також унісекс.

Кокон-гніздечко для новонароджених: ціна

Вартість виробу від виробника варіюються від 680 до 1200 грн.