faq-img

F&Q

Жакардова тканина

Жакардова тканина - тканина з натуральних волокон, з підвищеною міцністю. Вона відрізняється довговічністю і зносостійкістю, завдяки складному переплетення і перекручення ниток. Тканина не вибаглива в догляді. Догляд: не вимагає спеціальних засобів, прання при температурі 30-40 градусів, без віджиму. Гладити жаккард рекомендується з вивороту.

Як класти дитину в кокон?

Зазвичай дитини в коконі-матраці розміщують на спині. Приймається правильна форма, дитині добре. Це не означає, що він не буде крутитися. Якщо боїтеся відрижки - можна класти його на бік. Але тут є одна хитрість. Крихітку потрібно періодично повертати на інший бік - щоб навантаження була однаковою. Перевертати дитину в позиціонері необхідно кожні 3 години. Такі рекомендації дають досвідчені фахівці в пологовому будинку. Спостерігайте, чи зручно дитині в певному расположени.

Умови оплати та доставки

Оплата Оплату можна здійснити в будь-який день. Замовлення, прийняті протягом дня будуть відвантажені на наступний робочий день, за умови наявності на складі. - Оплата на карту або безготівковий розрахунок Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер і, уточнивши всі деталі замовлення, вишле реквізити для оплати в sms-повідомленні або на e-mail. - Накладений платіж Оплата при отриманні можлива тільки після внесення передоплати в розмірі 200 грн. (На жаль, це вимушений захід.

Читати далі