Наволочки

filter-logo Фильтровать

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Основною функцією наволочки є захист, причому подвійного призначення. З одного боку виріб захищає шкіру та дихальні шляхи малюка від алергенів та частинок пилу, а з іншого – мінімізує забруднення подушки. При оформленні спального місця для малюка ви можете купити дитячі наволочки з різними принтами, тим самим урізноманітнити дизайн колиски.

На що звернути увагу?

При покупці спального приладдя, у тому числі дитячої наволочки, важливо пам'ятати, що основні критерії вибору – це безпека та комфорт малюка. Виріб повинен бути виготовлений з якісних натуральних тканин, оскільки в іншому випадку малюк буде підданий ризику появи алергій та попрілостей. Віддавайте перевагу бавовняним тканинам.

Дуже велике значення має колірна гама. Дитячі наволочки мають бути виконані з тканини пастельних відтінків. Чому?

  • Що менше барвників, то краще. Ніжна дитяча шкіра дуже сприйнятлива до алергенів, тому не варто купувати дитині дитяче спальне приладдя кислотних квітів.

  • Колір впливає на дитину. Спочатку малюк сприймає світ більшою мірою за рахунок кольорів і звуків. Відповідно, надто яскраві відтінки дратуватимуть психіку карапуза та несприятливо впливатимуть на його поведінку.

Купити дитячі наволочки від українського виробника "Маленька Соня"

В асортименті нашого магазину представлені вироби з однотонної тканини та з принтом. Ви можете підібрати додаткову наволочку до готового комплекту білизни, якщо є така необхідність. Купити дитячі наволочки додатково точно стоїть, оскільки дітки часто зригують, забруднюють білизну слинами. І щоб не змінювати повністю весь постільний комплект, можна замінити лише наволочку. До того ж, рекомендується міняти її частіше - приблизно раз на 2-3 дні, оскільки шкіра на обличчі малюка особливо чутлива і безпосередньо контактує з тканиною.

Якщо у вас є питання, ви можете сміливо задати їх нашому менеджеру за телефоном, вказаним на сайті.