ПОДУШКИ АНАТОМІЧНІ

filter-logo Фильтровать

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

Доставка в будь-яку точку світу

УкраЇнський виробник

100% якісні товари

Індивідуальна вишивка

Сертифікат якості EAC

  Маленькій дитині дуже важливо забезпечити оптимальні умови для розвитку. У тому числі особливе значення має правильне формування скелета та постави. Для цього можна використовувати такі вироби, як дитячі анатомічні подушки. Їх необхідно використовувати так, щоб принести користь, а не зашкодити дитині. Тому багатьох батьків цікавить як правильно користуватися ортопедичною подушкою для новонароджених.

Коли і для чого потрібна анотомічна подушка малюку?

  Основну частину часу груднички проводять у положенні лежачи. При цьому на шию можуть припадати значні навантаження, що може призводити до неправильного формування кісток хребта, черепа та появи інших відхилень. Тому в деяких випадках може призначатись ортопедична подушка для новонароджених. Цей спеціальний виріб підтримує у правильному положенні шию та забезпечує оптимальний тонус мускулатури. Її використання сприяє нормальному формуванню скелета малюка, нормалізує кровопостачання.

  Призначає використання цього виду медичних виробів дитячий ортопед. Він визначає, з якого місяця варто починати користуватися ортопедичною подушкою для новонароджених. До основних показань відносяться:

  • кривошия у дитини;
  • порушення нормального тонусу шийної мускулатури – надмірний або надто слабкий тонус;
  • неправильне формування та зміна форми кісток черепа;
  • сколіоз, що формується у дитини;
  • наслідки перенесених пологових травм, що призводять до усунення хребців шийного відділу.

  Необхідно враховувати, що класти немовля на ортопедичну подушку допускається виключно за призначенням лікаря. Здоровим дітям, у яких відсутні перелічені вище порушення, використання будь-якої подушки як мінімум до 5 місяців (а краще — до 1 року) протипоказано. Також про доцільність застосування таких пристроїв слід серйозно замислитися, якщо немовля часто зригує.

Рекомендації щодо застосування

  З якого місяця використовувати для новонароджених анатомічну подушку, визначає лише лікар. Якщо є медичні показання, то такий пристрій може бути призначений вже на перших тижнях життя (як правило, не раніше 15-го дня). Також фахівець порадить батькам, як користуватись ортопедичною подушкою для новонароджених у конкретному випадку. У той же час на цей рахунок є низка загальних рекомендацій.

  Важливо визначитися з тим, як класти новонародженого на ортопедичну подушку, щоб забезпечити правильне становище. Головка малюка завжди повинна розташовуватися у спеціальному заглибленні у центрі виробу. Подушки класичної форми мають два поздовжні валики різної висоти, розташовані по краях. Це дозволяє розташовувати шию немовляти на одній лінії з рештою хребта в будь-якому положенні сну. Укладати новонароджених у ортопедичну подушку на спину потрібно таким чином, щоб валик меншої висоти розташовувався під шиєю. Якщо ви укладаєте немовля на бік, то під шиєю немовля повинен розташовуватися високий валик.