Сітка москітна

Сітка москітна

Фільтри
Фільтри
Сховати фільтри
Фільтри
Сортування
TOP
Сітка москітна біла
Маленька Соня
185грн
TOP
Сітка москітна молочна
Маленька Соня
185грн

Сітки москітні

 

У всіх батьків на момент народження довгоочікуваного карапуза напоготові є список необхідних предметів та аксесуарів. Одним з основних пунктів є дитячий візок. Щоб забезпечити повний комфорт вашому малюку під час прогулянок на свіжому повітрі, необхідно подбати не тільки про перший транспортний засіб малюка, але також про допоміжні елементи. До них входить універсальна москітна сітка на коляску.

Чому варто купувати москітну сітку на візочок?

Головним пріоритетом нових батьків є комфорт і безпека дитини. Саме тому варто захистити його від настирливих комах, які не тільки турбують дитину і порушують сон, але також завдають маси клопоту - свербіж та укуси. Більш того, оскільки імунітет дитини ще не до кінця сформувався, комахи, а точніше їхня слина, яка потрапляє під шкіру при укусі, може викликати алергічну реакцію у малюка.

Антимоскітна сітка на коляску також захищає від тополиного пуху, падаючого листя, великих частинок пилу, пилку та спор. До того ж вона злегка розсіює і приглушує сонячне світло, що також сприяє міцнішому сну малюка на свіжому повітрі.

Москітка на візочок: види

Найчастіше захист від комах йде в комплекті до дитячої коляски, але трапляються ситуації, коли аксесуар рветься або втрачається і тоді доводиться купувати його окремо. У таких випадках стає актуальним пошуковий запит "купити москітну сітку на коляску" та "як її вибрати".

Насамперед, варто згадати той факт, що москітки виготовляються як на конкретні моделі колясок, так і в універсальному розмірі.

Універсальна москітна сітка на візочок

Оскільки універсальна москітна сітка досить велика за розміром, вона підходить не тільки на різні моделі колясок, але також для колисок, автокрісел, манежів, ліжечок і т.д. З такою сіткою ви в будь-якій ситуації зможете забезпечити малюкові надійний захист від комах, пилу та пуху. Універсальна москітна сітка йде на гумці, що дуже зручно.

 

Модельна москітна сітка для візочка

Москітні сітки, які призначені для конкретної моделі, кріпляться за допомогою вставленої по периметру гумки, застібки-блискавки або липучок. Другий і третій варіанти забезпечують надійніший захист для малюка, але менш універсальні у використанні.

Параметри вибору антимоскітної сітки у візочок

Багатьом може здатися, що москітна сітка для коляски не потребує ретельного вибору. Але дитяча шкіра дуже чутлива до будь-яких подразників, тому такий аксесуар повинен гарантувати надійний захист дитини від комах, пуху та пилу та бути зручним в експлуатації. Для того, щоб купити москітну сітку і не розчаруватися після придбання, варто врахувати наступні фактори:

  • Матеріал. Москітна сітка на дитяче ліжечко або коляску найчастіше виготовляється із синтетичних сітчастих нематеріальних матеріалів, оскільки вони зберігають акуратний зовнішній вигляд під час зберігання та перевезення;
  • Розмір осередків. Чим менший розмір осередків, тим менше сторонніх елементів проникатиме в коляску до малюка.
  • Прозорість та повітропроникність. Дуже важливо зберігати вільну циркуляцію свіжого повітря, тому уникайте дуже щільних матеріалів;
  • Колір. Найпопулярніший – білий та його відтінки, але в нашому магазині також можна купити чорну москітну сітку на коляску;
  • УФ-захист. Деякі москітки мають захист від УФ-випромінювання, але він швидше опціональний, ніж обов'язковий;
  • Зручність використання. Оцініть якість кріплень та проаналізуйте, наскільки зручною буде сітка в експлуатації. Вам має бути легко кріпити та знімати сіточку, щоб була можливість швидко дістатися до малюка;
  • Розмір. При покупці універсальної сітки переконайтеся, що вона не виявиться надто маленькою для вашої коляски;

Купити москітну сітку на дитячу коляску ви можете у нашому інтернет-магазині "Маленька Соня". На сайті представлені універсальні моделі у різних відтінках. Якщо у вас є питання, ви можете поставити їх нашому менеджеру за телефоном, вказаним на сайті.

 

Телеграм
вайбер
Телефон